Serwis replik Poligon "Twierdza Dobczyce" Organizacja imprez Forum Klubu
Rejestruj  |  Zaloguj
30 marca, 2020  
Forum
 
Forum ASG MałopolskaForum ASG MałopolskaSerwis replikSerwis replikPytaniaPytaniabronbron
Wstecz Wstecz
 
Dalej
 Wyłączono
Nowa wiadomość
 2009-11-13 12:00
 
bron 

WITAM. Mam pytanie zwiazane z replikami snajperek tzn. chodzi mi o to jak przekladaja sie FPS na celnosc i odleglosc oddanego strzalu, i jaka jest gorna granica mozliwosci tego typu replik.

Nowa wiadomość
 2009-11-13 19:38
 

siemanko,

powiem ci kolego ze ja mam L96 agm w teori ma ona 470 fps-ów,dokładnie nie powiem bo nie mierzyłem na chrono,strzelam z niej 0,28g kulkami i powiem ci ze nawet ładnie to sobie smiga,lunete mam do tego3-7x40 i jak dla mnie jest wporzo.co do zasięgu to powiem ci ze na tych kulkach jest celna strzelałem z niej i np z ok 35-40 metrów w drzewo śr ok40 cm trafiasz na luzie.dalej oczywiscie tez strzelisz i kulki tez polecą.

wiesz generalnie w AWP im wiecej masz fpsów tym z dalsza mozesz oddac strzał,wiąże sie to oczywiscie z tym ze trzeba dopasowac wage kulki do ilosci fpsów.co do górnej granicy to naprawde mozna osiągnąc dużo tylko że upgrade AWP jest bardzo kosztowny,niektóre czesci trzeba nawet robic na zamówienie(nie kazdy model) aje jest to generalnie droga zabawa.moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić taki sprzęt którego nie bedziesz musiał upgreadowac.

Nowa wiadomość
 2009-11-14 15:15
 

Dzieki.

Wstecz Wstecz
 
Dalej
 Wyłączono
Forum ASG MałopolskaForum ASG MałopolskaSerwis replikSerwis replikPytaniaPytaniabronbron

Google+