Serwis replik Poligon "Twierdza Dobczyce" Organizacja imprez Forum Klubu
Register  |  Login
08 August, 2020  
Trzecie urodziny Poligonu Twierdza
Minimize

Urodziny na poligonie 

W te wakacje mijają 3 lata od momentu powstania poligonu w Dobczycach. W tym czasie udało nam się zorganizować na tym terenie sporo strzelań wiekszych i mniejszych. Przez poligon przewinęły się mnóstwo osób. Dziękujemy i zapraszamy tych wszystkich, którzy już uczestniczyli w organizowanych przez nas imprezach , jak i tych którzy z nami jeszcze nie strzelali.  Aby uczcić jubileusz zapraszamy na imprezę urodzinową w sobotę i niedzielę - 18, 19 sierpnia 2012 na Poligon Twierdza w Dobczycach. W programie sporo atrakcji, które mają zagwarantować lepszą zabawę. Przygotowaliśmy też specjalne zniżki dla uczestników asg na ten weekend.

Atrakcje

Strzelanie otwarte

Jedną z głównych atrakcji - ma się rozumieć - będzie strzelanie (gra scenariuszowa). W planie są dwie takie strzelanki w sobotę i w niedzielę. Prosimy zatem o zapisywanie się na konkretny termin, bądź to na sobotę, bądź na niedzielnę. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy zniżki urodzinowe. Aż do 40% na wszystkie zestawy startowe oraz wstępy na poligon dla osób z własnym sprzętem.

Zawody w strzelaniu dynamicznym

Strzelanie dynamiczne ASG to nowość w naszej ofercie. W przybliżeniu polega ono na strzelaniu do celu, na czas. Na terenie poligonu zostaną rozstawione 2 specjalne tory do takiego strzelania. Tor pistoletowy oraz tor do strzelania ze snajperki. Zadaniem uczestników będzie trafienie jak największej ilości celów w jak najkrótszym czasie, poruszając się po torze. Każdy z uczestników bedzie miał po dwie próby na każdy tor. Będzie brany pod uwagę najlepszy wynik i wpisywany do tabeli. Dozwolone repliki własne ale tylko pistolety gazowe oraz czterotakty(snajperki).  Uczestnicy, którzy nie posiadają własnego sprzętu dostaną sprzęt od nas. W planie zawody indywidualne oraz drużynowe. Wyniki indywidualne będą wliczane do punktacji drużyny. Trzyosobowe ekipy prosimy zgłaszać wcześniej. Przewidujemy nagrody dla najlepszych zawodników i ekip.

Zasady tutaj.

Basen

Dla chcących się ochłodzić w przerwach przypominamy, że na terenie znajduje się odkryty basen. Przez cały weekend dla gości poligonu, będą również zniżki na bilety wstępu.

Wieczorne ognisko i impreza

W sobotę, na zakończenie dnia impreza z ogniskiem/grillem. Zapewniamy całą infrastrukturę, tj. miejsce na zorganizowanie imprezy, muzykę i dobre towarzystwo ;). Alkohol i jedzenie we własnym zakresie. Istnieje możliwość wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja). W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt aby uzgodninić menu z cenami. W zależności od ilości chętnych możemy również zapewnić rollbar z piwem.

Noclegi

Dla przyjezdnych, którzy bedą bawić się do późna lub/i będą chcieli wziąć udział w niedzielę w zawodach w strzelaniu dynamicznym proponujemy możliwość noclegu w pokojach 2 lub 3 osobowych. Jest również możliwość wynajęcia mijsca na polu namiotowym. Centrum Szkoleniowe Jałowcowa Góra przygotowało specjalną ofertę noclegową dla naszych gości w tym dniu.

 Program imprezy
Sobota - 18 sierpień 2012
9:00 - 13:00 - Zawody w strzelaniu dynamicznym
14:00 - 18:00 - Strzelanie otwarte
18:00 - ??:?? - Ognisko i impreza
 
Niedziela - 19 sierpień 2012
10:00 - 14:00 - Zawody w strzelaniu dynamicznym
14:00 - 15:00 - Przerwa
15:00 - 19:00 - Strzelanie otwarte
Cennik
Nazwa Cena
Wypożyczenie zestawu startowego gracza 40zł
Bilet wstępu na poligon dla graczy z własnym sprzętem 12 zł
Uczestnictwo w zawodach - Strzelanie dynamiczne drużynowe i/lub indywidualne 15 zł/osobę
Pokój 2 osobowy 60 zł
Pokój 3 osobowy 90 zł
Pole namiotowe 4 zł /osobę
Namiot 2 osobowy 5 zł
Namiot 3 osobowy 10 zł
Bilet wstępu na basen 8 zł /osobę
Tel.: 696 950 450
Print  
Google+