Serwis replik Poligon "Twierdza Dobczyce" Organizacja imprez Forum Klubu
Register  |  Login
08 August, 2020  
V Urodziny Twierdzy Minimize

 

W weekend 16 -17 sierpnia 2014 organizujemy imprezę pt. "V Urodziny Twierdzy". Poligon w tym roku zmieni się w Matrix. Inspiracją ma się rozumieć jest dla nas film, trylogia braci Wachowskich. Zagramy grę ze stylizacją: Ruch Oporu (wyzwoleni) vs. Matrix (uśpieni i maszyny).

  1. Matrix: policja/wojsko, czyli klasyczne umundurowanie - mundury, kombinezony, oporządzenie. Dozwolone są również czarne garnitury (agenci) :).
  2. Ruch Oporu: gustowne wdzianka - nie narzucamy jak mają wyglądać dokładnie. Mają być odmienne w sposób oczywisty. Ci co widzieli "Matrix" wiedzą o co chodzi, tych którzy nie widzieli zachęcamy do obejrzenia "Matrix Trilogy". Dozwolone jest tu wszystko nietuzinkowe, odbiegające od normy, ale jednocześnie stylowe.

Mechanika gry będzie oparta o mini scenariusze, które w ciągu ostatniego roku były u nas grane. Znane stałym bywalcom pod nazwami: "Matrix (telefony)", "Poszukiwania" oraz "Dominacja". Osoby nie znające tych gier uspokajamy - wszystko będzie wyjaśnione na miejscu, przed rozpoczęciem. Postaramy się też wprowadzić dodatkowe "smaczki". Gra będzie miała charakter przede wszystkim Sci-Fi ale i miłośnicy taktycznych rozgrywek powinni znaleźć tu coś dla siebie.

Uczestnictwo w grze na ogólnych zasadach. Limit mocy replik 350 FPS na całym terenie. Wszystkich, którzy będą po raz pierwszy prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM oraz PRAWEM ASG. Dodatkowo wzory oświadczeń uczestników gry w dziale DOKUMENTY. Pirotechnikę zapewnia organizator.

W sobotę zapraszamy również na imprezę wieczorną przy grillu. Zostającym na noc zapewniamy dach nad głową (warunki polowe). Prosimy o zaopatrzenie się we wszystko, co potrzebne do przeżycia (śpiwory, koce itp.). Jedzenie i picie we własnym zakresie.

Listy tworzą się w odpowiednich wątkach na forum ASG Kraków:

  1. Sobota
  2. Niedziela

 

 Program imprezy
Sobota - 16 sierpień 2014
13:30 - Zbiórka
14:00 - 18:00 - Gra scenariuszowa
19:00 - ??:?? - Grill i impreza
 
Niedziela - 17 sierpień 2014
09:30 - Zbiórka
10:00 - 14:00 - Gra scenariuszowa
   
Cennik
Nazwa Cena
Wypożyczenie zestawu startowego gracza / osobę / grę 70 zł
Zakup dodatkowych 500 sztuk amunicji 10 zł
Bilet wstępu na poligon dla graczy z własnym sprzętem* 20 zł
Bilet wstępu na basen 10 zł
*Uwaga!!! Grasz dwa dni? Płacisz tylko raz!
Dla użytkowników serwisu Facebook mamy bonusik. Zapraszamy do wzięcia udziału w quizie wiedzy o Matrixie. Najlepsza trójka dostanie darmowe wejciówki na Urodziny. Sprawdźcie to!

Quiz "Co wiesz o Matrix?

 

Tel.: 796 696 727
email: poligon@asg.malopolska.pl

Print  
Google+